Idealne miejsce na pierwszą randkę

Nareszcie Ci się udało! Nasz portal dla samotnych po 40 pomógł Ci umówić się na randkę. Poznałeś ciekawą kobietę. Macie wiele wspólnych tematów, spędzacie długie godziny pisząc i rozmawiając ze sobą. Na pewno z niecierpliwością czekacie na pierwsze spotkanie w życiu realnym. W dużej mierze właśnie od niego będzie zależeć, jak potoczy się Wasza dalsza znajomość. Aby zapewnić sobie jak największe szanse na kolejne spotkanie, musisz odpowiednio zorganizować pierwszą randkę. Pojawia się zatem pytanie, gdzie zabrać swoją towarzyszkę?

portal randkowy, randki dla dojrzałych

 

Spacer zamiast kina

Dla wielu panów kusząca może być propozycja kina. Wydaje się bardzo romantyczna, a fakt że będziesz przez ponad godzinę siedział blisko kobiety, dodatkowo za tym przemawia. Stanowczo jednak odradzamy wyjście do kina na film jako pomysł na pierwsze randki po 40. Nie tylko nie będziecie mogli ze sobą porozmawiać, ale musisz pamiętać również o tym, że Twoja towarzyszka może być skrępowana takim wyjściem – szczególnie jeśli będziesz chciał kupić za nią bilet.

Znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest niezobowiązujący spacer. Jest to bardzo bezpieczna forma spędzenia czasu na pierwszej randce, dająca dyplomatyczną furtkę na jej szybkie zakończenie. Na przykład wtedy, kiedy nie przypadniecie sobie do gustu. Zdawkowe „muszę wracać do domu bo mi zimno”, pozwala w kilka minut uwolnić się od towarzystwa, które okazało się nie takie, jak sądziliśmy.

Randki dla dojrzałych w restauracji

Nikt nie zabrania zabrać towarzyszki do restauracji na kolację – również na pierwszej randce. Niech jednak ona sama wyrazi na to zgodę. Dlatego preferujemy pierwsze krótki spacer, pozwalający przełamać pierwsze lody. W jego trakcie możesz zasugerować że zgłodniałeś, znasz w pobliżu dobrą knajpkę, w której można smacznie zjeść i spokojnie porozmawiać. Jeśli kobiecie będzie odpowiadać Twoje towarzystwo, szybko zrozumie aluzje i wykaże zainteresowanie wyjściem na kolację. Jednocześnie jest to bardzo dobry prognostyk dalszej znajomości.

 

randki dla dojrzałych